Hakkımızda

hakkimizda.jpg

Eskişehir Tercüme 2010 yılından beri uzman kadromuzla hizmet vermekte olup, Eskişehir Tercüme isim hakkına sahip olan tek Tercüme Bürosudur. Bünyesinde birlikte çalıştığı Tercüman kadrosunu; yeminli tercümanlar, adli bilirkişiler, öğretim görevlileri, doktorlar, akademisyenler, mühendisler gibi yüksek eğitim almış saygın kişiler oluşturmaktadır.

 

Eskişehir Tercüme, birçok dilde ticari, hukuki, teknik, akademik ve tıbbi konularda, alanında uzman yeminli tercümanlar aracılığıyla, müşteri isteğine göre yeminli onaylı yada noter onaylı, çeviri hizmetleri sunmaktadır.

 

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını algılayıp bu doğrultuda çözümler sunmaya çalışmaktayız.

 

Tercüman kadromuzu, Mütercim-Tercümanlık ve Yabancı Dil Bölümü mezunu tercümanlar oluşturmaktadır. Tercümanlarımızın birçoğu bildikleri dili yurtdışında öğrenmiş uzman çevirmenlerdir.

 

Eskişehir Tercüme birlikte çalıştığı firmalara ve şahıslara karşı son derece sorumlu olup, gizlilik ilkesi çerçevesinde çalışmaktadır, Eskişehir Tercüme müşteri ilişkilerini dürüstlük, güven ve saygı çerçevesinde sürdürür çünkü müşterilerimiz bizim için değerlidir.

 

Misyonumuz; Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak için çalışıp, müşteri memnuiyet ilkesinden ödün vermeden her daim kendi geliştiren bir Tercüme Bürosu olup, tercümanlarımızın en kaliteli ve hızlı şekilde tercüme hizmeti vermesini sağlamaktır. 

 

Vizyonumuz; Müşterilerimize her anlamada ve her alanda daha kaliteli hizmet vererek, Eskişehir’de bu sektörde şimdi olduğu gibi uzun seneler sektörün lideri olarak kalmaktır.